تبلیغات رایگان در چهارسوی تبلیغات

بخش کاربران

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

افکار سنجی

از چه طریق با سایت چهارسوی تبلیغات آشنا شده اید؟
موتورهای جستجو
شبکه های مجازی
تبلیغات اینترنتی
معرفی دوستان

 

تبلیغات متنی

عرضه سنگ مرمریت کرم در سنگبری گلدستون در اسرع وقت

0

عرضه سنگ مرمریت کرم در سنگبری گلدستون در اسرع وقت
تاریخ : 13961018
استان : اصفهان
آدرس : اصفهان - محمود آباد - خیابان 40
تلفن : 09131888944-03133803535
ایمیل : gstoneco@yahoo.com
وب سایت : www.gstoneco.com


سنگبری مدرن و تخصصی گلدستون تولید ، عرضه و واردات انواع سنگهای تزئینی و ساختمانی را در برنامه کاری خود دارد که سنگ مرمریت کرم یکی از دهها نوع سنگ قابل ارائه توسط این سنگبری معتبر میباشد .
سنگ مرمریت کرم به سبب مقاومت ، فشردگی و ساب پذیری بالا بهترین گزینه برای پوشش کف میباشد . رنگ کرم این سنگ به خاطر وجود لیمونیت در آن میباشد . سنگ مرمریت کرم در ابعاد 40*40 ، 60*60 و 80*80 و یا حتی بسته به سفارش مشتری میتواند در ابعاد دیگر برش زده شده و ارائه شود .
سنگبری گلدستون علاوه بر تولید و عرضه انواع سنگهای زیبا و مقاوم ایرانی مانند سنگ مرمریت کرم ، سنگ مرمر ، سنگ مرمریت ، سنگ مرمریت مشکی نجف آباد ، سنگ دهبید ، سنگ مرمریت دهبید کرم ، سنگ مرمریت چهرک و... واردات برخی سنگهای منحصربفرد و استثنایی مانند سنگ مرمریت امپرادور ترکیه ، سنگ مرمریت مارمارا ، سنگ مرمریت کاپوچینو ، سنگ مرمریت لته و... را نیز در برنامه کاری خود دارد .
سنگبری گلدستون کلیه محصولات سنگی خود را پس از عبور از فیلتر کنترل کیفی با مقرون به صرفه ترین هزینه به بازار عرضه میدارد .
جهت سفارش سنگ مرمریت کرم به سنگبری پیشرفته گلدستون همچنین کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سنگ و دیگر محصولات سنگی قابل ارائه توسط این سنگبری و استعلام قیمت کافیست با شماره های سنگبری گلدستون تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
برچسب ها

یادداشتهای کاربران
نام شما :
ایمیل :
وب:
پیام :
کد امنیتی :

نمایش آگهی های مشابه

تبلیغات

تبلیغات متنی