هود شیمیایی در رستا فرآیند

0

هود شیمیایی در رستا فرآیند
تاریخ : 13981121
استان : تهران
آدرس : تهران-بلوار نلسون ماندلا(جردن)-خیابان سرو-شماره7-واحد12
تلفن : 02188649072
ایمیل : rastafarayand@gmail.com
وب سایت : rastafarayand@gmail.com


هود شیمیایی یا فیوم هود نیز یکی دیگر از هود آزمایشگاهی بوده که در شرکت رستا فرآیند سپنتا با بالاترین تنوع طراحی و تولید شده است. از دیگر مدل های هود آزمایشگاهی می توان به هود سقفی یا هود کانوپی ، هود مفصلی یا هود بازویی ، هود میکروبی یا هود لامینار و ... اشاره کرد.
هود شیمیایی جهت هدایت بخارهای شیمیایی از موادی نظیر اسید،باز و حلال ها به بیرون و حفاظت از آلودگی ها در برابر کاربر استفاده می شود. معمولا عرض های این هود 120، 180، 150 و 210 می باشد. همچنین با درخواست کاربر با ابعاد سفارشی نیز تولید می شود.عمق این هود شیمیایی به اندازه ای می باشد که به راحتی دستگاه آزمایشگاهی درون آن قرار بگیرد.
مکش هوای آلوده به بیرون از محیط از جمع شدن سموم جلوگیری کرده و باعث تصفیه هوا می شود. درهود شیمیایی دارای تنوع بسیاری می باشد که با مطالعه دقیق آنها می توان بهترین هود، متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.این هود شیمیایی شامل هود شیمیایی ساده و هود شیمیایی کمبی می باشد.
اجزای تشکیل دهنده هود شیمیایی شامل دایواره داخلی، کاپ سینک، درب محافظ هود شیمیایی، شیرآلات و صفحه رویه آزمایشگاهی ، فن هود شیمیایی و ... می باشد.

  برچسب ها

  یادداشتهای کاربران
  نام شما :
  ایمیل :
  وب:
  پیام :
  کد امنیتی :

  نمایش آگهی های مشابه